Gold Hotel

Contact us

At Uji I Ftohte (Cold Water), Gold Hotel is located between the beautiful city of Vlora and the beautiful beaches and bays, easy accessible by car or walk.

Homepage

Gold Hotel, aty ku mrekullia e natyrës dhe arkitektura ndërthuren në mënyrë të përkryer duke e bërë hotelin zgjedhjen perfekte për pushime, vizita biznesi, ose fundjava.Buzë detit, Gold Hotel ofron mundësine të shijoni jo vetëm rivierën fantastike por dhe një shërbim të klasit të parë. Do të jetë e vështirë të qendroni larg aparatit fotografik me këtë pamje. Stafi ynë do të bëjë më të mirën e mundshme që ju të përjetoni një eksperiencë“të artë”.

visa
trip

Amenities

  • Breakfast
  • Safe
  • Free WiFi
  • Pet-friendly
  • Quit
  • Meeting rooms
  • Bar
  • 10m to the beach